Banner

Zarządzanie szkołą nigdy nie było tak proste!

Poznaj wszystkie funkcje systemu EduSky. Zobacz potencjał rozwiązania.

ScrollDown


EduSky System
to platforma internetowa do zarządzania i administrowania praca szkoły. Rozwiązanie dedykowane jest dla szkół językowych i innych placówek edukacyjnych. Platforma pozwala miedzy innymi na intuicyjne zarządzanie uczniami, kadrą nauczycielską i grafikiem zajęć. Monitoruje zapisy/umowy, wpłaty gotówkowe i bankowe, prowadzone zajęcia oraz inne czynności związanych z codzienną działalnością szkoły.

Dzięki wbudowanym funkcjom czatu, przesyłania wiadomości e-mail oraz SMS, EduSky System to również podstawowa platforma do komunikacji pomiędzy szkołą, uczniami, nauczycielami i rodzicami.

Korzystanie z systemu EduSky przynosi korzyści nie tylko dla właściciela, lecz także dla opiekunów, rodziców, uczniów i nauczycieli.

Z systemu można korzystać  w dowolnym miejscu i czasie - jest dostępny na komputery, tablety i urządzenia mobilne.  Środowisko pracy  on-line sprawia, że jest to rozwiązanie, które integruje wiele procesów zachodzących w szkole językowej  i  jednocześnie łączy ze szkołą nauczycieli, uczniów i rodziców.

 


Jesteśmy firmą informatyczną, która koncentruje się na tworzeniu oprogramowania opartego o najnowsze technologie informatyczne.

Dążymy do tego aby nasze rozwiązania zawsze wychodziły o krok na przód, były wyjątkowe i innowacyjne pod względem funkcjonalności, użyteczności i wydajności.

Jako firma aktywnie koncentrujemy się na produkcji oprogramowania opartego o innowacyjne koncepcje i konkretne wymagania klienta.

Od lat niestrudzenie dbamy również o to aby obsługa naszych klientów odbywała się na najwyższym poziomie.

Zalety systemu

Icon

Zobacz co wyróżnia EduSky na tle innych systemów

Dostępność on-line

Dostępność on-line

korzystasz gdziekolwiek jesteś

Korzystanie z platformy EduSky nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania ani zakupu kosztownych licencji na program. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy technicznej, nie musisz nic instalować ani konfigurować.

Aby logować się do systemu potrzebujesz jedynie przeglądarkę internetową i połączenie z Internetem.

Platforma działa bez względu na system operacyjny oraz rodzaj urządzenia. Z systemu można korzystać z wielu stanowisk, w dowolnym miejscu i czasie - jest dostępny na komputery, tablety i urządzenia mobilne.

Nowoczesny wygląd

Nowoczesny wygląd

Intuicyjny interfejs użyytkownika

System EduSky posiada intuicyjny panel użytkownika dzięki czemu nie musisz poświęcać wiele czasu na naukę aby się w nim sprawnie poruszać i wykonywać szybko poszczególne operacje.

Pomimo wcześniejszych przyzwyczajeń – użytkownicy, którzy korzystali dotychczas z systemów konkurencyjnych oceniają nasz system jako bardziej użyteczny i efektywny.

Szybkie działanie systemu

Szybkie działanie systemu

obsługa wielu klientów w jednym czasie

System EduSky wykorzystuje najnowsze technologie informatyczne dzięki czemu działa szybko i niezawodnie. Architektura serwisu oparta jest o tzw. wzorzec REST API, z którego obecnie korzysta około 69% innych nowoczesnych serwisów. Między innymi Facebook, Netflix, Instagram czy Youtube. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość szybkiej obsługi wielu klientów w jednym czasie co przekłada się na szybkie i stabilne działanie platformy.

Niskie koszty za korzystanie

Niskie koszty za korzystanie

wysoka jakość , na którą Cię stać

Nowoczesny system do zarządzania szkołą językową nie musi kosztować fortunę. Płacisz miesięczny abonament i możesz korzystać z wszystkich funkcji platformy . Cena uzależniona jest od ilości aktywnych uczniów w systemie. Możesz więc wybrać pakiet odpowiadający potrzebom Twojej firmy. Możesz również bezpłatnie wypróbować nasz system przez 14 dni za darmo, aby przekonać się jak działa i czy spełnia Twoje oczekiwania..

Bezpieczeństwo i niezawodność

Bezpieczeństwo i niezawodność

Bez dodatkowych inwestycji

Korzystanie z EduSky oparte jest na świadczeniu usługi w tzw, „chmurze” co oznacza, że baza danych platformy znajduje się na wyspecjalizowanych serwerach o dużej przepustowości i pojemności . Model taki zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa Twoich danych, gdyż zamiast na lokalnym komputerze znajdują się one na wielopoziomowo zabezpieczonych serwerach. Zaletą takiego rozwiązania jest również to, że nie musisz dokonywać kosztownych inwestycji związanych np. z zakupem własnego serwera lub ponoszenia dodatkowych opłat za jego dzierżawę. Nie musisz również korzystać z usług informatyka do pomocy w administracji systemem.

Ciągły rozwój systemu

Ciągły rozwój systemu

Bez dodatkowych opłat

Dużą wagę przykładamy do tego, aby system był stale rozwijany. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi ze strony naszych Klientów w zakresie wprowadzania nowych funkcjonalności i ulepszeń.

Wszelkie poprawki i nowe wersje systemu są wprowadzane na bieżąco, a Ty nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat.

Szkolenia i wsparcie

Szkolenia i wsparcie

Lubimy pomagać!

W ramach wdrożenia systemu EduSky, nasz zespół przeszkoli załogę Twojej szkoły w zakresie korzystania z dostępnych funkcjonalności. W każdym momencie, bez ponoszenia dodatkowych opłat, możesz również uzyskać wsparcie i pomoc techniczną.

Zapraszamy do kontaktu

Szukasz systemu do zarządzania szkołą?
zadzwoń lub wpisz swoje dane - oddzwonimy z ofertą.

Wsparcie techniczne

Na wszelkie pytania dotyczące działania systemu
odpowiadamy pod adresem e-mail:

Telefon
[email protected]

Czekamy na kontakt
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.

Gdzie jesteśmy?

Jeśli jesteś w okolicy zapraszamy do
naszego biura w kieleckim
parku technologicznym
ul. olszewskiego 6, 25-663 Kielce

Jak dojechać
zobacz na mapie

W wolnej chwili

Odwiedź nasze profile w mediach społecznościowych

Logo